Zalety kolczyków na prezent

Święta, rocznice, urodziny, imieniny. W ciągu roku spotyka nas wiele okazji, które wymagają wręczenia prezentu komuś bliskiemu, znajomej ze szkoły bądź koleżance z pracy. Pierwszym pomysłem większości z nas na prezent dla kobiety jest biżuteria – bransoletka, pierścionek, kolczyki lub naszyjnik. Co wybrać? Pomożemy Wam, przedstawiając zalety kolczyków na prezent.

Zalety kolczyków na prezent - bez-kategorii

1. Nie musimy się obawiać, że nie trafimy z rozmiarem. Kupując kolczyki wybieramy rozmiar, który jest jedynie aspektem wizualnym. Niemożliwe jest kupienie kolczyków, których nie będzie dało się założyć, ze względu na wielkość, ponieważ ich sztyft jest uniwersalny i pasuje do każdego ucha. W przypadku innej biżuterii wybór jest znacznie trudniejszy, pierścionek może okazać się za mały, a bransoletka zbyt długa. Zalety kolczyków na prezent - bez-kategorii

2. Są prezentem, który pasuje na większość okazji.
Kiedy chcemy wręczyć je drugiej połówce z okazji rocznicy możemy zainwestować w romantyczny model na przykład w kształcie serca.Jednak jeśli planujemy obdarować czymś koleżankę z pracy, która nie jest nam tak bliska, wybierzemy delikatne kolczyki w uniwersalnym kształcie, aby pasowały do każdej stylizacji.

3. Kolczyki można kupić jakie się tylko wymarzy oraz za cenę, jaka nam odpowiada. Na rynku jest ogromny wybór przeróżnych rodzajów tego typu biżuterii dostępnych w bardzo rozbieżnych cenach. Szeroka gama modeli pozwoli na dopasowanie biżuterii do upodobań osoby, którą chcemy obdarować, a rozbieżność cenowa sprawia, że mogą być one niewielkim upominkiem jak i głównym prezentem.  

Zalety kolczyków na prezent - bez-kategorii4. To rodzaj biżuterii, którą nosi większość kobiet. Niektóre z Pań czy dziewczyn nie przepadają za “obwieszaniem się” biżuterią, lub nie mogą jej nosić ze względu na zasady panujące w pracy bądź szkole. Kolczyki są elementem, na który stawiają  osoby nie lubiące emanować błyskotkami, chcące jak i te, które do nich zakładają kilka innych ozdób. Są także elementem biżuterii, który jest dozwolony większości placówek.


Podsumowując wszystkie zalety kolczyków na prezent, dochodzimy do wniosku, że to bardzo uniwersalny podarunek. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, chcąc obdarować swoją kobietę, koleżankę czy mamę, wybierzcie właśnie je. Dostosujecie je do własnego budżetu oraz upodobań osoby obdarowywanej. Zapewniamy, że będą trafionym prezentem. 😉